Lepší první v pekle, než druhej v nebi!😎😇

Únor 2018

Když starší muž miluje výrazně mladší partnerku

24. února 2018 v 10:50 | Che Guevara |  TT

Když starší muž miluje výrazně mladší partnerku

Jak dobře víte, tak lidé spolu mohou chodit z různých důvodů, např. pro peníze apod.. Je ale dost hloupé, nespravedlivé a také povrchní, pokud peníze berou někteří jako ten jediný důvod, proč ... Navíc, je tak jednoznačné, že jen mladé dívky jdou po penězích? Naštěstí v tomto bodě je moje přítelkyně skvělá!

"Je zajímavé zjistit, kolik závistivých a nepřejících lidí přesně ví, proč chodím s mladou přítelkyní - tedy jen kvůli sexu samozřejmě. Jakožto starší ročník přece nemám jiné zájmy".

"Je až překvapivé, kolik závistivých a nepřejících lidí také ví, že nám to dlouho nevydrží". "Statistikám, že páry s větším věkovým rozdílem patří k těm stabilnějším, by asi mnozí z nich nevěřili."

"Nejeden člověk (většinou starší a zapšklé baby) se mě jednou opravdu zeptal, proč jsme spolu. A jestli vzhledem k našemu věkovému rozdílu můžeme mít vůbec něco společného". "Jistě, v některých věcech se opravdu neshodneme, např. v hudbě, kultuře či politice, ale to tak bývá i u jiných párů. I když se ale neshodneme, i tak se snažíme alespoň najít nějaký rozumný kompromis."

"Někteří závistivci, pokrytci a nepřející lidé si prostě neberou servítky a na rovinu nám tvrdí, že to, co děláme, je nechutné, nepřirozené apod. Že bych mohl být klidně její otec. S úsměvem je přehlížím, případně si myslím o jejich "inteligenci" resp. hlouposti a omezenosti svoje. Nikde není psáno, že jen kvůli stejnému stáří lidem vztah vydrží. Může vydržet komukoli, pokud se ti dva opravdu milují. A co si myslí okolí, na to se můžeme s prominutím vykašlat resp. vysrat!. Možná kdyby se lidé víc starali sami o sebe a méně kritizovali ostatní, byl by život pro řadu z nich výrazně jednodušší a také šťastnější".


Magie sexuální energie

17. února 2018 v 10:05 | Che Guevara |  TT
Magie sexuální energie


Může být koncentrovaná sexuální magie klíčem k pochopení božské ...? Mágové a okultisté všech dob se snažili o probuzení a usměrnění životní energie, jejíž opravdové pochopení má univerzální význam, také magickými akty lásky. Sexualita jako taková očištuje a podporuje zdraví. Naproti tomu ritualizovaný milostný akt vede navíc ještě k proměně ducha, k podpoře aktivní energie k uskutečňování mystických cílů. Toto nelze jen tak obyčejně pochopit, toto lze nalézt a zakusit jen v přímém prožitku. Zde platí dvojnásob, že osobní zkušenost je nepřenosná. Sexualita, jakožto neodmyslitelný božský prvek, můžeme shledat bez předsudků jako důležitou součást lidství prostudováním mytologíí různých světových kultur. Esoterické filozofie, např. východní tantrické učení, představuje sexualitu jako duchovní a metafyzickou záležitost.

K velmi silné koncentraci životní energie dochází během sexuálního vzrušení a samozřejmě následně při orgasmu "hadí tanec". V těchto chvílích dochází většinou spontánně ke zvýšenému mimosmyslovému vnímání. Možná se vám již vícekrát podařilo zakusit během sexuálního aktu jakýsi neuchopitelný pocit nekonečnosti a splynutí se zvláštní energií, procházející celým tělem, která je více než jen vrcholným zážitkem aktu samotného. Dokonce se může stát, že budeme mít neodbytný pocit, že nás tato energie doslova pohlcuje do neznámých výšin. Nebo nás naopak vtahuje přímo do našeho nitra. Můžeme mít pocit zastavení času. A nebudeme daleko od pravdy! Poté uvěříme, že sexuální energie je tou nejpřirozenější silou, jež se dá využít k magického tvoření. Sex je spojen s touhou, zde je skrytá hluboká vnitřní touha po splynutí s božskou ..., s všeprostupující vesmírnou energií.

Vyvrcholením celého aktu může být společné a velmi intenzívní prožití stavu změněného vědomí. V tomto stavumůžeme zažít různé vize, odehrávající se čistě na jemnohmotné, astrální úrovni. Veškeré dění vnímáme všemi smysly.

Energie uvolněná ve vrcholném okamžiku prožitku, nebo-li "hadí tanec", je tedy v podstatě projevem prvotní, všeprostupující a vše oživující energie. V tomto smyslném prožitku se jedná o velmi silnou koncentraci životní energie, o probuzení "hadí síly". Jedná se o tu nejpřirozenější koncentraci energie, jakou si jen lze v přírodě představit! Veškerý nervový systém je v tuto chvíli zharmonizován a vtažen do jakéhosi bodu "NULA" (had stočený do klubíčka), kdy následně dochází k energetické explozi. Jejíž síla se ve vlnách rozlévá celým mikrokosmem člověka, a skrze energetická centra fyzického těla (čakry) míří přímo do .... V okamžiku uvolnění velkého množství energie, budeme-li mít dostatek zkušeností, můžeme se přenést v čase, opustit hmotné tělo - prohlubujeme zážitky spojené s astrálním putováním. Obzvláště v okamžicích, kdy k orgasmu dochází současně u obou partnerů.

Nesmíme chápat sexualitu pouze jako pudovou, tělesnou záležitost. Natož trápit se nenaplněným tělesným toužením. Ani nesmíme sexualitu považovat za cosi hanebného, právě naopak, vnímat jí jako nejpřirozenější sblížení dvou milujících se bytostí. Potom snadno získáme zdravou duševní, fyzickou, posilující a samozřejmě omlazující energii. A dosáhneme souladu mezi podvědomím a vědomím, citem a logikou. Sex povznáší nejen smyslové, ale povznáší nás též do vyšší úrovně vědomí i vědění. Využijme tedy bez jakýchkoliv zábran sexuální extázi jako hybnou silu vesmíru.

A nezapomínejte, že nejlepší afrodiziakum na světe je láska!
Žít svůj život - “#MeToo”!

10. února 2018 v 16:15 | Che Guevara |  TT

Žít svůj život
aneb
záludná úskalí kamapaně Me Too!

Kampaň Me Too, která se snaží dát prostor obětem sexuálního obtěžování nebo i napadení, mi paradoxně připomněla dětství. Bylo nám tehdy asi dvanáct roků. Naše třída měla šatnu v malé místnosti. V ní byly po obou stranách věšáky na kabáty a dlouhé lavice. Kluci měli svou část hned u dveří, dívky v druhé polovině.

Když skončilo vyučování, utíkali kluci do šatny a obsadili strategicky výhodná místa na lavicích hned za vchodem. Holkám nezbývalo nic jiného než se probojovat přes jejich území ke svým kabátům a zase zpátky. Kluci měli za úkol plácnout co nejvíc přes zadek nebo si na něj sáhnout a holky co nejvíc pištět a nadávat.

Obě strany to bavilo a nikoho z nás nenapadlo to jakkoli řešit. Zkouším si představit, co by se dělo dnes. Chlapeckou část třídy by nejspíš odvezli přímo ze školy na sexuologické vyšetření kvůli sexuální agresi. A děvčatům by matky zařídily psychoterapeutickou pomoc jako obětem vážného sexuálního traumatu. Časy se mění.

Kampaň Me Too (česky: Já taky) je významná a mocná. Začala v USA aférou amerického filmového producenta Harveyeho Weinsteina a rychle se rozšířila do Evropy. Její proud smetl řadu britských politiků a obviněných stále přibývá. Jsou mezi nimi i významní herci, jako je třeba Dustin Hoffman nebo Kevin Spacey.

Kampaň se stala rychle populární díky médiím a sociálním sítím. Upozorňuje na vážné případy, ale i na takové, kdy si řada žen zčistajasna vzpomněla na to, jak je někdo před čtyřiceti lety poplácal po zadku nebo jim slíbil hollywoodský štěk za noc v hotelovém pokoji.
A to mi připadá nebezpečné. Je pro ni totiž typické, že nerozlišuje. Do jednoho pytle hází věci vážné, věci diskutabilní i věci skoro banální. V mohutném mediálním proudu se pak snadno utopí skutečné problémy. Třeba sexuální agrese nebo závažné sexuální obtěžování, při kterém dochází k vydírání, vymáhání sexuálních benefitů a zneužívání postavení i moci. To má přece úplně jinou váhu než nevhodné pohledy, poznámky, nabídky nebo dárky a gesta.

Rozhodnout, co je u těchto méně závažných věcí vhodné a nevhodné, co je u nich slušné a neslušné, to bývá vždycky na velkou debatu. Navíc na diskusi, která by byla zcela jistě hodně osobní a individuální. Proto mě dráždí nová samozvaná elita, která si myslí, že nejlépe ví, co je správné a co ne.
Další nebezpečí zmíněné kampaně vidím ve skutečnosti, že nerespektuje presumpci neviny. Když v ní označí někoho za viníka, velmi často nemá možnost se bránit, navíc si ponese cejch provinilce po celý život. Nebo jste snad viděli, že by se lidé, kteří jsou k tomu povolaní, pokusili označit nějaké Me Too na sociálních sítích jako Fake News? Tedy za neověřenou poplašnou zprávu?
V proudu obvinění se daly do pohybu síly, které řadě mužů zničily kariéru, aniž někdo skutečně prokázal jejich vinu. Došlo také na sebevraždy. Některé dámy osladily život i starým pánům, kteří si na dávný prohřešek nedokážou vzpomenout, ani kdyby chtěli, vzhledem ke svému věku a zdravotnímu stavu.
Proti kampani a jejímu drtivému dopadu se muži prostě nemohou nijak bránit. Stačí říct Me Too. Tedy "já taky" byla sexuálně obtěžovaná, a zničíte život, komu se vám zlíbí.

Podobná kampaň, která se týkala sexuálního obtěžování (u nás se tehdy karikovala jako sexuální harašení), proběhla před několika desítkami let. Ale asi ji bylo potřeba oživit, protože progresivistům došla témata.
Práva žen už vybojovali, práva gayů a lesbiček také. I téma transgenderové rovnosti se zdá být vytěžené až do mrtě. Navíc bojovníci za toalety pro třetí pohlaví a bezpohlavní oslovování při vstupu do vagónu metra zjevně nechápou, co skutečně potřebuje drtivá většina lidí, které trápí vážná porucha jménem transsexualita.

Pro neomarxisticky orientované aktivisty, politiky a novináře zjevně nejsou zajímavá témata, jako je třeba život žen v evropských no-go zónách a aplikace práva šaría.
Ta vede například k domácímu násilí na ženách, sexuálnímu otroctví, zabití ženy za nevěru nebo k sexuálnímu zneužívání děvčátek. A otevírá si cestu i v našem právním prostoru. To, že někdo uřezává malé holce klitoris, zjevně není tak významnou a traumatizující záležitostí jako to, že se před mnoha desetiletími někdo o někoho na dnešní poměry poněkud nevybíravě pokoušel.
Nejde však jen o tyto věci. Kolem nás pomalu plíživě vzniká divný svět. Formuje se na základech pseudofeminismu, radikálního aktivismu a politické korektnosti všeho druhu. Skupina samozvaných mocných, kteří si myslí, že vědí, jak má tento svět vypadat, posiluje svůj vliv. Pro mě je to svět bezpohlavní, sterilní, nudný a prázdný.
Stýská se mi po tom starém, ve kterém bylo normální, aby chlapi koukali po ženských. A moc se mi nechce žít ve světě, ve kterém někomu dřív, než se s ním vyspíte, dáte pro jistotu podepsat informovaný souhlas.
Někdy se mi zdá, jako by se především progresivistky utrhly ze řetězu. Ovšem i ony mají doma syny nebo je tam budou mít. A měly by si uvědomovat, jak se mění normální lidské zrání těchto chlapců. Začalo se nebezpečně přesouvat do samoty pokojíčků a počítačových obrazovek. I tyto ženy si určitě představují, jaká děvčata jim jejich synové přivedou domů. Ale předtím ty dívky budou muset najít, zaujmout je a sbalit. Já se však obávám, že do světa, který kolem nás vzniká, se tihle kluci budou bát vystrčit nos.

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/460322-feministky-pobouril-dopis-hvezdne-deneuveove-proti-kriminalizaci-muzu.html

https://www.novinky.cz/zahranicni/460971-bardotova-herecky-se-v-kampani-metoo-jen-pokrytecky-zviditelnuji.html

https://www.novinky.cz/zahranicni/463041-aktivistku-z-hnuti-metoo-obvinili-dva-muzi-ze-sexualniho-obtezovani.html

"Neztrácet naději - Miloš!"

3. února 2018 v 9:37 | Che Guevara |  TT

Prezidentem ČR Miloš Zeman

- věří svým voličům a ovládá politické řemeslo

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

§ 357 Šíření poplašné zprávy

(1) Kdo úmyslně způsobí nebezpečí vážného znepokojení alespoň části obyvatelstva nějakého místa tím, že rozšiřuje poplašnou zprávu, která je nepravdivá, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V souboji se zdegenerovaným hrabátkem Schwarzenbergem před 5 lety použil M. Zeman sudetoněmeckou kartu a vyhrál, což bylo vítanou zprávou pro většinu lidí ČR. Většina lidí nechtěla někoho, kdo soustavně urázel Čechy a ve finále neuměl resp. neznal hymnu ČR!Úžasný

V roce 2018 M. Zemanovi posloužilo migrační téma, přičemž vítačství oprávněně ztotožnil s omezeným "jelitem národa ˇčeského" J. Drahošem, a opět mu to vyšlo, což bylo pro většinu lidí ČR (52%) taktéž skvělou zprávou!Smějící se

Zbabělec, ubožák, řitolezec/patolízal a duševní omezenec J. Drahoš byl v obrovské nevýhodě jako člověk odnikud, neboť v politickém mači se působení v čele akademie věd či jiné ctihodné instituce nepočítá. Potkávání se s ministry není totéž jako jejich jmenování a podrobná znalost stranického i vládního prostředí. Nechcete mít asi za prezidenta někoho, kdo tvrdí, že by ve třetím pokusu, kdy premiéra navrhuje předseda sněmovny, nejmenoval trestně stíhaného člověka. Ani toho, kdo si nevzpomene, kdy se může rozpustit sněmovna. To je prostě abeceda, kterou uchazeč o nejvyšší post musí ovládat!Smějící se

Duševní omezenec resp. jelito národa českého J. Drahoš byl legrační figurkou, která byla nastrčenou pražskou kavárnou za účelem se zbavení M. Zemana! Vyhrát nemohl, nebot´nezískal dostatečný počet voličů, znepřátelil si příznivce hnutí ANO a sázka na dezinformačního a antiruského žolíka mu neprospěla! Nemluvě o tom, že se pramálo orientuje v místním politickém rybníce, prostě politická nula!Smějící se

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pan Winkler dal 1 milion panu Drahošovi na prezidentskou kampaň. Pan Winkler je spojen se společností RSJ, ta s budoucí těžbou lithia v ČR, konkrétně společností Cínovecká deponie, vlastnící jako zdroj "odkaliště" po bývalé těžbě prodané v roce 2008 státním podnikem DIAMO za směšných 866 tisíc Kč (!!!) - zdroj informace článek na technet.idnes.cz . Pan Winkler před 5 lety podporoval Karla Schwarzenberga. Pan Jiří Drahoš jako předseda Akademie věd osobně zahájil v roce 2016 parlamentní seminář o těžbě lithia, kde se mimo jiné probírala možná těžba lithia také na Cínovci (další možný subjekt zapojený do těžby lithia,tentokrat hlubinného - Geomet) - zdroj web akademie věd. Slovy klasika - je to jenom náhoda,že jo? (M. Hašek)

Osobně se divím hlouposti voličů omezence resp. jelita národa českého J. Drahoše, který víceméně pojmenoval dolních 10 milionů lidí v ČR "lůzou"!Křičící

Těší mě, že se "lůza" kousla, a dala to tomu zbabělci, ubožáku, řitolezci/patolízalu a duševnímu omezeneci J. Drahošovi sežrat!Smějící se

Na závěr si dovolím všem dobře známé a maximálně výstižné motto: "Veni, vidi, vici" - Miloš 52%!Smějící se